گپ دوستانه با ......
ارتباط مستقيم با مدير وبلاگ این سایت را صفحه خانگی خود کنید ! اضافه کردن این سایت به علاقه مندیها ! صفحه اصلی !
به وبلاگ من خوش آمدید لطفا پس از بازدید از این وبلاگ با نظرات ارزشمندتون من را در پیشبرد عملکرد هر چه بهتر وبلاگ یاری دهید...**باتشکرمدیریت وبلاگ گپ دوستانه**دوستان عزیز در صورت تمایل برای تبادل لینک به من خبر بدید..افرادی که قصد دارند در این بلاگ تبلیغ کنند به مدیریت وبلاگ از طریق ایمیل اطلاع دهند
آرشیو
موضوع بندی

پنج‌شنبه 10 آذر 1384
مخصوص...

بازم سلام!

امروز داشتم یکتاب میپنج نشانه آمادگی مردان برای ازدواج خوندم مطلبش باحال بود سریع میرم

سر اصل مطلب ..

با من باشین........

 چند نشانه آمادگی مردان برای ازدواج ...

شما خیلی دوستش دارید و او هم. اما چطور می توانید مطمئن باشید که او که شما خیلی خیلی دوستش دارید، آمادگی قدم گذاشتن به مرحله بالاتر و تشکیل خانواده را دارد؟

امروزه علامتهای بسیاری وجود دارند که به وسیله آنها می توان واقعا فهمید یک مرد جدا برای ازدواج آمادگی دارد یا نه..

به خاطر داشته باشید که اگر مردی همه این نشانه ها را هم داشته باشید، الزاما به آن معنی نیست که شما همان پرنسس افسانه ای قصه اش باشید که به دنبالتان می گردد، بلکه به آن معناست که او آمادگی این را دارد که به شما نزدیک شود و شما را بیشتر بشناسد

به هر حال تلاش های او برای ملاقات با شماصرفا به این معناست که او از ملاقات یا صحبت با شما و فقط شما خوشحال و هیجان زده می شود و تلاش می کند که تصمیم بگیرد آیا شما همان نیمه گمشده اش هستید یا نه؟

نشانه هایی که شما به دنبالش می گردید اینها هستند:

 شما زمان زیادی را با او صرف می کنید
درست شبیه زوجهایی که سعی می کنند اغلب اوقاتشان را با هم بگذرانند، شما هم طبیعتا دوست دارید بیشتر بخشهای زندگی تان را با هم بگذرانید. فقط تعادل و توازن از نکات مهمی است که نباید فراموش کنید،برای ربودن قلب دیگری الزاما نباید تبدیل به کپی دیگری بشوید. اگر او و شما تمایل دارید بیشتر اوقاتتان را با هم به تفریح یا در حال کمک به دیگری بگذرانید، نشانه آن است که احساسات، آرزوها و یا اهداف مشابهی داری.

 او مؤدب و انعطاف پذیر است
بهترین وقتی که می توانید انعطاف پذیری او را مورد آزمایش قرار دهید وقتی است که می خواهید در برنامه ریزی یا برنامه زمان بندی شده تان تغییراتی بدهید. همیشه زمانهایی وجود دارند که شما لازم است آنها را جا به جا کنید یا در جای دیگری مشغول کار دیگری باشید. وقتی شما این تغییر را به او اطلاع می دهید، او نشان خواهد داد که نسبت به احتیاجات شما در برابر احتیاجات خودش چه احساسی دارد. او به طرز ناخوداگاه نشان خواهد داد که حاضر است امیالش را فدای رضایت شما بکند یا نه و آیا انسان سخاوتمند و بخشنده ای هست یا نه. مطمئنا قابل اطمینان و اعتماد بودن یکی از مهمترین صفاتی است که شما برای همسرتان به دنبالش می گردید، اینطور نیست؟
او تفریحات شخصی اش را فدای بودن با شما می کند
اغلب این طور می گویند اما آیا او واقعا از انجام تفریحی که دوست دارد می گذرد تا با شما باشد؟ بگذارید اینطور فکر کنیم که شما فقط یک شب در هفته مرخصی دارید و این اتفاقا مصادف شده است با شبی که مسابقه تیم محبوبی او از تلویزیون پخش می شود و او ترجیح می دهد که آن شب را با شما بگذراند. هر وقت او کاری را که واقعا دوست دارد رها کرد تا وقتش را با شما بگذراند، به این معنی است که به طرف شما در حال حرکت است، به خاطر داشته باشید که این کار معمولا این کار به طول نمی انجامد ولی در ابتدا نشانه خوبی است که او سعی دارد قلب شما را فتح کند..

او برای شناختن شما زمان صرف می کند
وقتی شروع به دوست داشتن دیگری می کنیم تمایل داریم که از آینده خودمان بیشتر به او ببخشیم، چرا که او هنوز یک غریبه ناشناس است و ما سعی داریم او را بیشتر بشناسیم. امروز اغلب زوجها بدون اینکه یکدیگر را بشناسند با هم ازدواج می کنند و بعد وقتی وجود مشکل را در می یابند که تقریبا به نزدیکش رسیده اند و راهی نمانده است. ایجاد زود هنگام روابط صمیمانه و نزدیک می تواند موجب نقصان یا کاهش آرزوها و خواسته های آینده مرد برای شناختن یا بهتر شناختن زن مورد علاقه اش بشود.نشنیده اید که می گویند آدم به چیزی که دستش به آن نمی رسد حریص تر می شود؟ صرف زمان برای ایجاد شناخت بهتر و بیشتر شالوده و پایه ساختمان روابط سالم و موفق در دراز مدت است...

امید وارم خوشتون اومده باشه ....

 

تعداد بازدیدکنندگان : 138286


Powered by HAMI.DOM.IR

عناوین آخرین یادداشت ها
«کپی برداری از تمامی مطالب این بلاگ با ذکر منبع بلا مانع است»